-->

Gel Kayıp Aranıyor izle yüksek kalitede 20 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Kayıp Aranıyor izle
00

Kayıp Aranıyor izle

Filmin konusu:
Çocuğunu kaybeden bir kadını anlamak imkansızdır, ama sevgili karısını ilk kaybeden bir erkeğin nasıl anlaşılacağını ve sevgilisinden sonra, 16 yaşındaki kızının kaybolması nasıl olur? David Kim her zaman Margo'nun kızına göz kulak oldu ve onları korudu, ancak kız bir akşam eve geri dönmedi. Ertesi gün, polise başvurmaya çalışırken, Margot’un bulunmayacağının farkına varıyor, çünkü böyle bir isteksizlik polisin yüzünde idi.

David özel bir araştırmacıya yardım için ricada bulunur ve araşdırmacı yardım etmeye karar verir. Ama sadece daha da kötüleştirir. Baba, kaçıranlardan veya kızından gelen aramayı beklerken, Margot'nun kişisel bilgisayarında, sisteme giriş yapmak için şifreyi seçmeye yardımcı olan özel bir program kurulur. Şu anda, kızının tüm arkadaşlarıyla iletişim kuruyor ve zaman geçtikçe onu tanımadığını fark ediyor ... Rahatlayın ve yüksek kaliteli ücretsiz olarak filmi izleyin.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası