-->

Gel Kaptan Marvel izle yüksek kalitede 16 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Kaptan Marvel izle
00

Kaptan Marvel izle

Filmin konusu:
Film ünlü çizgi romanı Marvel filmi, 1995 yılında gerçekleştirildi. Carol Danvers adında genç ve güzel bir kız her zaman pilot olmayı hayal etti ve kısa sürede Hava Harp Okulu'na girmeyi başardı. Kahraman hızla  büyük rütbeye yükseldi ve efsanevi Nick Fury'nin emri altında gizli bir organizasyonda çalışmaya başladı.
Hayatında inanılmaz olaylar meydana geldi - yabancı bir ırkla karşılaştı ve doğaüstü yetenekler kazandı. Ondan sonra, güzelin hayatı tamamen değişti - Kaptan Marvel olarak adlandırıldı ve galaksimizi yok etmek isteyen kötülerle savaşmaya başladı. Arkanıza yaslanın ve Captain Marvel filmini yüksek kalitede ücretsiz olarak izleyin.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası