-->

Gel Brightburn Şeytanın Oğlu izle yüksek kalitede 36 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Brightburn Şeytanın Oğlu izle
00

Brightburn Şeytanın Oğlu izle

Filmin konusu:
Brightburn Şeytanın Oğlu filminin konusu. Çiftçi Tori ve Kyle uzun zamandır çoçuk sahibi olmaya çalışıyorlardı ve bir gün üzaydan bir kapsulun yakındakı ormana düşer ve içinde bir bebek olduğunu görürler.. Çift bir bebeği evlat edinir ve onu kendi oğlu olarak yetiştirir. Brandon itaatkar bir şekilde büyür, okula gider ve asla hastalanmaz. Ancak, 12 yaşındayken, çocuğun karakteri çarpıcı bir şekilde değişir - anne babasına ve yabancılara şimdiye kadar bilinmeyen  yeteneklere gösterir başlar.Brightburn izle.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası