-->

Gel Kaçış Planı 3 yüksek kalitede 28 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Kaçış Planı 3
00

Kaçış Planı 3

Filmin konusu:
Büyüleyici gerilimin üçüncü bölümünde, yine ölümcül bir maceraya başlar. Şu anda, "Kaçış Planı Üç" ün kahramanı, profesyonel ekibiyle birlikte, eski dostunun kaçırılan kızını bulmak için yola koyulur .
Ray kendi soruşturmasına başlar. Soruşturma konularının Amerika’nın Şeytan Noktası adı verilen en gizli hapishanelerden birine yol açtığı ortaya çıktı. Efsanevi hapishane hırsızı ve ekibi yeteneklerini tekrar göstermek zorunda kalacak.Gel Kaçış Planı 3 izle, Kaçış Planı 3 Türkçe altyazılı izle, Kaçış Planı 3 Türkçe dublaj izle, Escape Plan The Extractors izle
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası