-->

Gel Alita: Savaş Meleği izle yüksek kalitede 181 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
+11
Begeni: 1
Alita: Savaş Meleği izle
+11

Alita: Savaş Meleği izle

Filmin konusu:
Alita: Savaş Meleği - Alita: Battle Angel

Küresel savaştan sonraki 26. yüzyılda dünya iki bölüme ayrıldı. Seçilenler olarak adlandırılanlar Göksel Şehir'de, geri kalanlar ise devasa bir çöplük etrafındaki yerleşimlerde yaşıyor. Genellikle siber makinelerin ücretsiz onarımını Dr. Ido yapar. Dr. Ido bir zamanlar bir robot kız olan ve sonradan parçalanan garip bir mekanizmanın parçalarını bulur.
Onarmaya karar verir ve mekanik bir bedenin altında bir insan beyni ile benzersiz bir kombinasyonunu alır. Ona Alita ismini verir. Güzel cyborg dövüş sanatlarını çok iyi biliyor, fakat geçmişi hakkında hiçbir şey hatırlamıyor. Alita, tüm insanlık için kader sahibi olabilecek kökeninin ve varış yerinin sırlarını bulmaya karar verir. Arkanıza yaslanın ve Alita: Savaş Meleği filmini (Alita: Battle Angel) ücretsiz olarak gelfilmizleden izleyin.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası