-->

Gel Alfa Kurt izle yüksek kalitede 295 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
02
Begeni: 2
Alfa Kurt izle
02
Filmin konusu:
Alfa kurt filmi izleyicilerine eski devirlerin görsel şölenini sunar. Bir kabilenin kaybolmuş gen reisini kunu alan filmde Alfa av zamani bir bizonun saldirisina ugrar ve bizon tarafindan uçurumdan aşağıya atılır . Gen erkek burda ğlüm kalım şavaşı vermeye başlar bununla yanaşı kabilesini bulmak için uzun ver tehlikeli bir yola çıkar. Yol boyunca kendisine bir kurt eşlik eder ve bu kurtla nasılmı tanışdılar izleyin ve maceranın kenfine varın.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler yalnizca +18 yaş üstü üyeler tarafindan izlenile bilir, üyelik girişi yapılmadan bu tarz filmer sitede gözükmemekdedir.


OK
Hayır
Daha Fazlası