-->

Gel Angel Face izle yüksek kalitede 31 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Angel Face izle
00

Angel Face izle

Filmin konusu:
"Angel Face" filmi izle:
Marlene hayatını kendi başına geçirmesine izin veren kaygısız ve bekar bir annedir. Onun alçakgönüllü doğası ve alkole olan bağımlılığı, artık onun yanında etkileyici bir kadın görmek istemeyen sevgili erkeğini uzaklaştırdı. Pitoresk manzaralarla çevrili, Azure Denizi kıyılarındaki küçük bir kasabada yaşıyor. Velayeti altında, 8 yaşında bir kız çocuğu olan Ellie, vesayet hizmetlerini sürekli denetliyor. Kızın sık sık akşamları yatmak için aç kalmasına rağmen, onlara durumu hakkında itiraf etmiyor. Çocuk yemek hazırlamak için mutfağa gider, işsiz annenin TV şovları izlemeye oturduğu bir zamanda.

Son zamanlarda, Marlene kuyruk tarafından şans yakalamayı başardı ve düzgün bir adama aşık oldu. Birkaç ay sonra, uzun zamandır beklenen düğün, onlarca kişinin davet edildiği düğün gerçekleşti. Kutlama sürecinde, kadın çok sarhoş oldu, nihayet başını kaybetti ve arka odadaki bir yabancıyla emekli oldu. Yeni kocası bu davayı arkasında buldu ve gerekli tüm sonuçları çıkardı. Evlenme şansını kaybeden ana karakter, gece kulübünde kızını evde beklediğini unutarak, uzun süren bir çılgına döndü.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası