-->

Gel Dogman izle yüksek kalitede 9 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Vidcloud
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Dogman izle
00

Dogman izle

Filmin konusu:
Dogman 2018 tamamen online film izle. Marcelo'nun hayatı sessiz ve bulutsuzdur. Köpekler için küçük bir kuaför salonunun sahibidir ve en kısır “müşteri” için bile kibar bir kelime bulur. Yalnız bir adam, bir zamanlar daha uzak ve muhteşem bir yolculuk yapmayı umarak bir kızı büyütür. Kaderi, hapishanede uzun süre görev yapan eski profesyonel boksör Simoncino kentine dönüşüyle değişiyor.
Grumer haydutun etkisi altına girer, gittikçe daha fazla sayıda cezai çevreye çekilmek için cezai nitelikte küçük işler yapmaya başlar. Ama burada kahraman onun alay ve kabadayı olarak kabul edilmez. Umutsuzluğa sürüklenen Marcello, suçlarıyla yüzleşmeye karar verir.

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası