-->

Gel Yalanlar Şehri izle yüksek kalitede 20 İzlendi.

  • Fembed
  • Verystream
  • Rapidvideo
  • Fullpart
  • Fragman
Sinema Modu
0
0
00
Begeni: 0
Yalanlar Şehri izle
00

Yalanlar Şehri izle

Filmin konusu:
Bu hikaye yirminci yüzyılın doksanlı yıllarında gerçekleşen gerçek gerçeklere dayanıyor. 7 Eylül 1996'da "Yalan Şehri" nin arsasında rapçi Tupac Shakur ölümcül şekilde yaralandı. Altı aydan kısa bir süre sonra, suçtaki ana şüpheli, hip hop yıldızı Biggie Smalls öldürüldü. Daha sonra suçlular bulunamadı ve “kıyıların rapçi savaşı” olarak adlandırdıkları bu dava alındı ve kapatıldı.
Birkaç yıl sonra, muhabir Jackson'la bir araya gelen utangaç dedektif Russell Poole, Las Vegas polisinin yaptığı bir komploun ağını ortaya çıkarmaya başladı.
Filmden resimler:

Yorum Yapmak İster Misin?

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Bilmeniz gerekelner !
"Gizlilik politikası" Film sitemize hoş geldiniz. Gizlilik politikası geregince üyeyik başvurusunda bulunan film izleyicilerimizin bilgileri saklı tutlmakda ve hiç bir koşulda üçüncü bir şahsa verilmemekdedir.
"Telif Hakkı Sahipleri" Film sitemizde yayınlana film ve ya haberlerin içeriyinin size ait olduğunu ve kaldırılmasını talep etmek için iletişim ve ya Telif Hakkı Sahipleri bölümünden bizimle iletişime geçin. 3 iş günü içinde bakılarak dönüş yapılacakdır.

"+18 , erotik film" Film sitemizde bu tür filmler bulunmamakdadır, siteye eklenmesi kesinlikle yasakdır.

Arayıpda bulamadığınız bir film olursa iletişim bölümünden kısaca filmin konus ile ilgili bilgi verirseniz sizin için bulup ekleriz.
OK
Hayır
Daha Fazlası